Mobileria Besi

Shitet nga: privat 10 Jan 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Bejm prodhimin e kuzhinave dhe komodave per TV paradhoma dhoma te fjetjes ne menyr profesionale dhe kualitative dhe punojm me porosi e bejm montimin dhe transportin gratis kerkoj kamoin ose kombi kompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim