Bejm prodhimin e mobiljev

Shitet nga: Privat 23 Krr 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm renovimin dhe prodhimin e mobiljev ne menyr profesionale dhe kualitative me qmime te volitshme dhe transporti gratis kerkoj vetur kompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim