TEPIA (Si i Ri). ZBRİTJEE

Shitet nga: TEPİA 18 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   110 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
2 me 3 dimensiyon tepiya. si i ri oshttt paster jan.../
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim