ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 44 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI 25 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Rolete aluminj qmimi 44 m2
Rolete pvc plastik qmimi 25 m2
Perde zebra qmimi 25 euro m2
Perde trak qmimi 10 euro m2
MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
Viber 0037744171866
Tel 045693412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim