ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 26 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO M2
ROLETE PVC PLASTIK 25 EURO M2
VIBER 0037744 171 866 MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
TEL 045 693 412 049931111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim