Kepje dhe skelete hekurit per kauqa

Shitet nga: Sadat 23 Maj 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
ofrojme skelete te hekurit per kauqa, dhe kepje me maqine CNC ftyrat te kauqave, sikur ne foto dhe shum modele tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim