Staza/ tepiha per shkalle

Shitet nga: avdi 30 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shes staza apo tepiha per shkalle. Jane shume kualitet dhe jane te perdorur 1 vjet. Jan per 5 kate me shkalle dhe koridor. Te gjitha i shes me nje cmim shume te volitshem vetem 100 Euro.

Kontakti 049731120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim