Vitrina tmishit per restaurant ose qebabtore

Shitet nga: Korab kryeziu 02 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Vitrina e par ka kto permasa:
Gjatsia 2.00 cm
Gjansia 1.00 cm
Lartsia 1.40 cm

Vitrina e dyt jan kto permasa :
Gjatsia 1.50 cm
Gjansia 0.88 cm
Lartesia 1.25 cm

Frizi akullores
Gjatsia 1.20 cm
Gjansia 1.10 cm
Lartesia 1.30 cm

Jan gjith ne gjendje te regullt ftohin te gjith kem dhe tavolina pune por kem edhe paisje tjera apo inventar per restorante ju lutem me kontaktoni ne nr: 045 565 231
Qmimet jan me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim