KARRIKA,SHANKERICA,PER TERASE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KARRIKA 01 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm karrika,tavolina,shankerica,separe per terasen tuaj 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim