Cucell (biberon) me termometer digital

Shitet nga: bekim 27 Sht 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   12 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes cuclla me termometer te integrum brenda per beba. I pershtatshem per matje, nuk lendohet beba siq lendohet me termometra qe duhen futur ne zorre te trashe.
Jane te reja dhe te testuara.

per me shume info 045/639-196 ose 049/885-771 (viber)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim