Makina për larje dhe tharje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SERVIS GORENJE 30 Gsh 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bejm riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj...Po ashtu shesim maqina te perdorura ne gjendje te rregullt {GORENJE}.Kemi pervoj 20 vjeqare ne kete pune.""Pervoja jon e tregon cilesin e punes sone""."""KEMI ZBRITJE TE SHUMTA NE LOKALET TONA""".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim