solar kurse energji !!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 13 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

685 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Me shumic dhe pakic
Nxemje solare me vakum pa antifriz -30 C°
nuk e ngrin ujin
Mbrenda 2 -3 ore i ngroh
100-120 °C
ne kohen me diell
15 vite garancion per tubat e xhamit
Lidhet edhe me nxemje qendrore
i ndihmon dimrit
Jan dy modele me bojler ne kulem .
Dhe modeli tjeter lidhet me bojlerin 3 funksional
Nxemje qendrore,rym,dhe solare.
Ky model kushton 475 Eu
.me 24 tubacjone
Kurse me bojler te vet 160.lit. Uje te ngroht dhe
Nje rezevuar 30.lit me 24 tubacjone kushton
685 € modeli ne foto ngjyr e bardh
Modeli krom 885€
Kto qmime jan pa montim
Tel kontaktus +37744280936 dhe+38649169063
Prizrrn
lagj-ja dardanija No19


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim