Nxemje solare kurse energji !!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rubin shpk Prizren 28 Krr 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

475 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Me shumic dhe pakic Nxemje solare me vakum pa antifriz -40 grad
nuk e ngrin ujin ,
Mbrenda 2 -3 ore i ngroh 160 lit kohet e veres
100-150 grad
Si te lind dielli
15 vite garancion per tubat e xhamit
Lidhet edhe me nxemje qendrore
i ndihmon dimrit
Jan dy modele me bojler ne kulem .
Dhe modeli tjeter lidhet me bojlerin 3 funksional
Nxemje qendrore,rym,dhe solare.
Ky model kushton 475 Eu
.per 100 M2, me 24 tubacjone
Kurse me bojler te vet 160.lit. Uje te ngroht dhe
Nje rezevuar 30.lit me 24 tubacjone kushton
685 € modeli ne foto ngjyr e bardh
Modeli krom 785€
Kto qmime jan pa montim
Tel kontaktus +37744280936 dhe+38649169063
Prizrrn
lagj-ja dardanija No19


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim