Shporet

Shitet nga: 21 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shite shporeti 150€
N.r kontakt: 044296250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim