LLAMP PËR RREZITJE

Shitet nga: Bekim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Llampa është për rrezijtjen e trupit njëkohësishtë ajo nxen sepse prodhon rreze sikur të diellit dhe nuk konsumon energji të madhe 150 wat dhe është Gjermane.
Thirrni në viber me numër të ikos ose vala me trip pa pages.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim