Per dyner

Shitet nga: Cako 29 Nën 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
shitet mqin per DYNER është me rym dhe thika për peshk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim