Makina per pilet

Shitet nga: pz 18 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes makinat per pilet dhe briket prodhim gjerman.shes per shkak migrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim