Der Plastik.

Shitet nga: kalkaba 13 Nën 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prizren
Dera pak e perdorur 7 muaj, esht me bagllama speciale dhe mbyllje extra, ka edhe kiper lart,

Dear eshte Plastik emitim druri e kemi pas ne dyqain tone


dimenzionet: L.235 cm Gj.98 cm komplet me anesor


mob: 044 135 698


Der,dyer, dyer, dritare platiki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim