Dyer te dhomave viber+37744363733

Shitet nga: jetoni 04 Dhj 06:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
dyer dhe dritare nga druri qmime te lira 60 dhe 70 euro viber 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim