DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim Sot 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM DYER HARMONIK NGA PLASTIKA KUALITATIVE E QERTIFIKUAR ME TANDARD ISO.KEMI PROFILA NJENGJYRSH DHE IMITIM TE DRURIT.DERA MUNDE TE PUNOHET DERI NE LARTSI PREJ 230 CMM.AFATI I PUNIMIT TE DERES 3 DERI NE PESE DITE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991WAIBER +37744148991
ORARI I PUNES 7 -22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim