Bejm prodhimin dhe renovimin e mobiljev

Shitet nga: privat 07 Dhj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm prodhimin dhe renovimin e mobiljeve ne menyr profesionale dhe kulaitative dhoma gjumi dhoma dite kuzhina standarte dhe kuzhina modelet me te reja montimi dhe transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim