Riparim dhe prodhim I mobiljev

Shitet nga: Privat 04 Dhj 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm renovimin dhe prodhimin e mobiljev ne menyr profesionale dhe kualitative me qmime te volitshme dhe transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim