PERDE ZEBERE ROLO ZEBER

Shitet nga: lulzim Sot 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ZEBER ME MATERJAL KOMPLET NGA KOREJA JUGORE ME QMIM23 EURO METRA KATROR KETU JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI,.NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET ATHER QMIMI ESHTE 20 EURO METRA KATROR,.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.waiber +37744148991
ju informojm se ju ofrojm ROLETA TE JASHTME KLASIKE,RRJETA MBROJTSE NGA INSSEKTET PERDE TRAK ,ROLO PERDE ME QMIME PROMOVUEE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim