Nxemje plin

Shitet nga: semi 24 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
ndrrim me diqka qa me konvenon me lajmroni ne viber +37745329164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim