MAKIN E LARJES ME CILESI DHE KUALITET TE LARTE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Servis GORENJE 01 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bejme riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim