lavatriqe gorenje

Shitet nga: toni 14 Jan 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe 6kg shum pak eprdour 130eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim