lavatriqe

Shitet nga: toni 23 Tet 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shum mir punon gorenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim