Termo AEG 3.5

Shitet nga: Termo 2.5 dhe termo 3.5 19 Nën 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Termo
Termo AEG 3.5
Qmimi 90 euro.


Viber +37744288561
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim