Zingjir

Shitet nga: Spahi Design. 31 Jan 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Zingjiri handmade eshte vetem 5e.
kompleti zigjir dhe bylyzuk eshte 7e
nese deshironni njeren prej ketyre ju lutem na kontaktoni ne gmail : spahi.design@gmail.com
ose ne faqen tone te facebook'ut :https://www.facebook.com/Bileklikler-Dor%C3%ABzat-Prizren-265094303694508/?fref=ts
Ketu mund te gjeni artikuj te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim