Orë me Kamerë te msheft HD ndrrim i mundshem

Shitet nga: Ari 02 Maj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   89 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren me kamere,esht e re e pa perdorur,dhe shum e bukur praktike.Bën audio dhe video inqëzim shum te paster,ben dhe vetem foto.


Viber +37744731999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim