Smart watch (ore e mençur)

Shitet nga: Vllaznim 28 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Smart watch eshte nje orë dore e cila lidhet me te gjitha telefonat android dhe Iphone.
Per me shum mund te shikoni funksionet e njejta ne youtube.
https://www.youtube.com/watch?v=CElPYPuL66s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim