Mindila dore per nuse

Shitet nga: Astrit 20 Jan 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
Mindilat i kemi 3,lloje,dhe kan qmim tvolitshem,per info me te hollsishme thirrni
Ne:044-425-809
Po ashtu edhe viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim