Gitar elektrike

Shitet nga: Bashkim 26 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitarja elektrike charvel usa orginal vjen komplet me kufer siq po shihet ne foto eshte ne gjendje te regullte pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim