Gitare elektrike

Shitet nga: rexhep 16 Jan 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
gitarja charvel jackson eshte prodhim i amerikes vjen me kufer pres beres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim