Kitar elektro-akustik EXTREME. Akorder, equalize..

Shitet nga: Salajdin 08 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitara eshte elekto akustik. Permban:
1. Auto tuner per akordim te gitares.
2. Equalizer
3. Dy porta outputit te ndryshme
4. çante
5. 3 set tela te rreja YAMAHA

Gitara eshte e perdorur ne shum koncerte, ka ca gridhje te vogla.


Ju lutem me kontaktoni nepermjet e mailit.
salchee1123@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim