Kitara elektrike charlen

Shitet nga: rexhep 05 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kitara elektrike charlen eshte ne gjendje te regulte muni me ardhe me kqyre pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim