Kitara elektrike

Shitet nga: rexho 22 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kitara elektrike eshte ne gjendje te regullte siq po shihet ne foto muni me ardhe me kqyre pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim