Kitara elektrike

Shitet nga: bashkim 05 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kitara elektrike eshte ne gjendje te regullte muni me ardhe me provu pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim