Kitara elektrike

Shitet nga: rexhep 12 Pri 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kitara elektrike eshte ne gjendje t eregullte shiq po shihet ne foto kuferI vjen me to orginal prej amerikes charvel.
pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim