pojaqal pioner . sony

Shitet nga: Ademi 09 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
gjendje te regull po sa te . ardhura nga ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim