Korg pa 3

Shitet nga: 24 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa3 ne gjendje shum t mire me kofer
Ram 256 Info:
Viber +38649707580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim