Shitet korg triton studio

Shitet nga: Korg 18 Gsh 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesi korg triton studio pa moss board ka mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim