Mikseten EURODESK

Shitet nga: Lirim 16 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   280 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten ERODESK PER MA SHUM shiko fotot .kon.viber +38649627870 baj ndrim me iphon5s . Note 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim