Vamp2

Shitet nga: Rexhep 26 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Vamp 2 per gitare behringer vjen papuqiqa me to edhe qanta siq po shihet ne foto pres bleres serioz . Qmimin 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim