WHARFEDALE EVP R15

Shitet nga: Wharfedale 23 Jan 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
NË SHITJE ZVUQNIKA WHARFEDALE EVP.R15
TË REJA SHUMË PAK TË PËRDORNE PËR MË SHUM KONTAKT VIBER OSE WHATSAP
+377.44.603.924 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim