fender

Shitet nga: rexhep 16 Jan 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
pojaqall fender eshte ne gjendje te regullte pres beres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim