Triton studio mosboard

Shitet nga: zija 20 Pri 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Të tjera
Triton studio me mosboard cd rw dhe ram mem 96 mg
sinti eshte i rujten punon pa problem
mirpres bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim