Akuarium sipas dimenzineve ne menyre profesionale

Shitet nga: akuarium 27 Dhj 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
punojme akvarjume sipas porosis dhe sipas dimenzioneve qe ju deshironi
Akvarjume per zyre Akvarjume per hotel resorant Akvarjume per shtepi
akvarjum plazma ne mure Akvarjum edhe ne komode plazma kemi edhe peshqi per akvarjume edhe pajisjet tjera
qmimet e akvarjumeve prej 10 -deri 500 evro qmimet
ME PROVOJ PUNE 16 VITE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim