Doberman

Shitet nga: Zgjim 24 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet doberman femer nga (apach di altobello & olina from lipar land) dhe vaksina te kryera
nr:049/483-463
045/674-820+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim