Shes kelysh cane corso original

Shitet nga: 21 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Siten kelyshes e sapo lindur cane corso jan shum te mir per roje dhe shum te dashur oer femij ne foto shihen edhe qifti se bashku me kelysh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim